Ми працюємо, тому що нам небайдуже

офіційний дилер

Як захистити песиків під час прогулянок взимку?

"Поради ветеринарного лікаря Josera"

Дорогі друзі, починається холодна погода, все частіше ми спостерігаємо на вулиці ожеледь. Для запобігання травмам та забоям, приймаються міри: двірники та спеціальні машини  для нашої зручності посипають доріжки піском, сіллю, але іноді для цього використовують і спеціальні хімічні речовин. Ці речовини негативно впливають на кінцівки наших улюбленців, так як при прогулянці вонибезпосередньо контактують з цими речовинами своїми м'якушевими частинами лап. Хімічні сполуки подібних речовин призводять до роз'їдання шкіри подушечок лап тварин, що веде до появи ранок, маленьких виразок, загнивання, свербіжу, запаленню, некрозам та іншим неприємним явищам. Фото Josera Ukraine.
Ми рекомендую убезпечити Ваших вихованців від подібних проблем за допомогою простих засобів. В своєму арсеналі ми завжди маємо захисні креми (для себе)   на основі вазелінової та ланолінової олій або гліцерину. Ці інгредієнти є основою більшості кремів для шкіри, вони захищають епідерміс від несприятливих умов середовища, запобігаючи небажаному впливу.  Рекомендуємо перед прогулянкою обробити лапки своїх улюбленців спеціальними мазями для подушечок лап або ж звичайним вазеліном чи гіпоалергенним кремом для рук без ароматизаторів.   Через 10 хвилин після обробки лапок можемо сміливо виходити на прогулянку Не забувайте так само про взуття  для чотирилапих друзів (хоча на практиці маю зауважити, більшість собачок відмовляються носити модне взуття, може соромляться інших собак, невідомо), та якщо Вам вдасться взути собачку у чобітки – це, безумовно, перемога!  
Дуже сподіваємося, що наші поради допоможуть Вашим улюбленцям уникнути шкоди для здоров'я від подібних незручностей і насолоджуватися прогулянками на свіжому повітрі не зважаючи ні на що. Вдягайтеся тепліше! 

З повагою, 
Ветеринарний лікар компанії "Йозера Україна".