Ми працюємо, тому що нам небайдуже

офіційний дилер

  • 	Нашийник "Кілфлі" інсектоакарицид  для собак (38, 44, 65 см)

Нашийник "Кілфлі" інсектоакарицид для собак (38, 44, 65 см)

Нашийник Кілфлі містить дві діючі речовини - пропоксур і флуметрин, які сприяють надійному знищенню і профілактиці бліх, вошей, волосоедов і кліщів.
Додавання екстракту долмацкой ромашки сприяє більш ефективному знищенню паразитів, а також покращує стан вовни і шкіри.
Склад
10г. стрічки нашийника містить два діючої речовини: пропоксур - 0,83г .; флуметрин - 0,245г .; екстракт долмацкой ромашки, супутні речовини.
Профілактика і лікування собак і котів при ураженні ектопаразитами: блохами, паразітоформнимі кліщами і вошами на всіх стадіях розвитку.
Нашийник одягається на шию тварині не туго. Постійне використання нашийника забезпечує захист тварин від ектопаразитів протягом 7 місяців. Перед купанням тварин нашийник бажано знімати.
Для зростаючих тварин слід залишати відрізок нашийника для збільшення об'єму шиї при зростанні. Не варто відкривати упаковку нашийника заздалегідь - тільки безпосередньо перед використанням. У місцях контакту нашийника зі шкірою може спостерігатися тимчасове подразнення шкіри. Після контакту з нашийником слід ретельно вимити руки теплою водою з милом.
Не використовувати одночасно з нашийниками інші інсектицидні препарати. Не використовувати цуценятам віком до 6 тижнів. Не рекомендується застосовувати для лікування тварин, чутливих до пропоксур, виснаженим, старим, вагітним і лактуючим тваринам.
Зберігати окремо від харчових продуктів, напоїв, кормів для тварин, в недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі від 0 до 25 С.
Термін зберігання: в закритій упаковці - 5 років, у відкритій - 7 місяців.